Blúza pre gážistov československá (len individuálna objednávka)

Tento produkt sa šije len na základe individuálnej objednávky a ponúkame ho v dvoch variantoch prevedenia.

Z tohto dôvodu je prvom rade potrebné, aby ste nám dodali Vaše telesné rozmery, ktoré uvediete do formulára veľkosti osoby. Formulár si stiahnite zo sekcie "Veľkosti a formulár", ktorá sa nachádza v hornej časti našej internetovej stránky. Pri meraní Vašich telesných rozmerov a pri odosielaní formuláru sa ďalej riaďte pokynmi uvedenými v danej sekcii a na formulári.

Zvolte si variantu:

190,00 €

K tomuto produktu by sa Vám mohli hodiť


Historické okienko a detailný opis produktu

Blúza pre gážistov československá je vždy vybavená otvoreným golierom. V našej ponuke máme dva varianty blúzy a ich výber je vždy na zákazníkovi. V prípade, ak je blúza určená pre rotmajstra, pri objednávke si zvoľte, ktorý z variantov blúzy si chcete objednať, keďže 1. variant blúzy Vám bude dodaný so 4ks veľkých gombíkov čs. vzoru, určenými na zapínanie blúzy, a s 8ks malých gombíkov čs. vzoru a to buď z kovu bielej farby (rotmajster) alebo z kovu žltej farby (dôstojník). Malé gombíky čs. vzoru sú prišité na náplecníkoch, horných a dolných vreckách blúzy a v mieste improvizovaných manžiet rukávov blúzy. Ak budete objednávať 2. variant blúzy počet veľkých gombíkov čs. vzoru bude rovnaký, ale počet malých gombíkov čs. vzoru bude vyšší o jeden pár, ktorý bude prišitý, spoločne s ďalším párom takýchto gombíkov, na manžetách rukávov blúzy. Tým pádom 2. variant blúzy pre gážistov bude obsahovať 10ks malých gombíkov čs. vzoru.

Obidva varianty blúzy sú vybavené vypchávkami ramien a výstuhami základnej textílie z ktorej je ušitá, ako aj kompletnými vnútornými podšívkami. Všetky použité materiály sú totožné, alebo takmer totožné s dobovými materiálmi a na ušitie blúzy sú použité výhradne bavlnené nite zelenej, čiernej, bielej alebo okrovej farby. Základná textília je vyrobená v keprovej väzbe 2/2, za použitia prírodnej česanej vlnenej priadze olivovozelenej farby O.D.3, farby khaki O.D.9, alebo tmavozelenej farby O.D.32. Všetky tri farby našich vlnených textílií sú typické pre originálne rovnošaty príslušníkov 1. ČSAZ v ZSSR šité ZSSR. Bližšie informácie o typoch týchto látok nájdete pri produkte "blúza súkenná československá".

Keďže tento produkt sa vyrába len na základe individuálnej objednávky, je potrebné počítať s tým, že lehota dodania tohto produktu sa tým predĺži, minimálne o ďalších 15 pracovných dní, v porovnaní s tovarom, ktorý je bežne skladom. V tejto súvislosti Vás všetkých žiadame o trpezlivosť a pochopenie, keďže spoločne chceme dosiahnuť, aby bol výsledný produkt tej najvyššej kvality a s jeho vyhotovením bol zákazník maximálne spokojný.